Almanya Vize İşlemleri İçin Kolay Yoldan Online Randevu Alabilirsiniz!

Çeşitli nedenlerden dolayı Almanya’ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının ilk olarak vize başvurusunda bulunması gereklidir. Schengen vizesi olarak bilinen bu vizeye ise Almanya vize randevu ile başvurulması gereklidir.

Almanya ve bunun gibi pek çok Avrupa ülkesi içi Türkiye’de görevlendirilmiş olan kuruluş iData olarak bilinmektedir. İData üzerinden vize başvuru yapabilmek için online olarak randevu talebinde bulunabilmek mümkündür. Türk vatandaşlarının bu gibi vize işlemlerini gerçekleştirebilmesi için hizmet veren almanyakonsoloslugu.net, 0850 532 65 66 numaralı hat üzerinden randevu verebilmekte ya da internet sitesi üzerinden Randevu Talep Formu doldurularak randevu belirlenebilmektedir.

Kolay yoldan almanya aile birleşimi ya da diğer pek çok vize işlemi için online olarak randevu talebinde bulunabilmek mümkündür. Sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu randevu talebinde başvuru türü, amacı, ikamet edilen il, başvuru merkezi ve başvurunun bireysel mi yoksa aile olarak mı yapılacağına dair bilgilerin girilmesi gereklidir. Sonrasında ise kişisel bilgiler, pasaport bilgileri ve bunun gibi bilgilerin doldurulması gereklidir.

Almanya vize işlemleri ile alakalı her türlü bilgiye almanyakonsoloslugu.net adresi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, yine aynı siteden online randevu da alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir