Amerika Paketim

Sitemiz tamamen müşterilerimizin güvenine dayalı bir prensiple yurtdışından kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı ve kafanıza takılan her türlü soru ve ürün hakkındaki şeylerden kurtulmanızı sağlayan bir Amerika’dan alışveriş yapmak istediğiniz ya da ülkemizde bulunmayan veya yanlıca Amerika’dan Alışveriş tedarik edilmesi mümkün olan ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde almanızı sağlayan bir online alışveriş platformudur.

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz her türlü ürünleri almaya karar verdikten sonra sitemiz aracılığıyla belirttiğiniz takdirde çalışma arkadaşlarımızın yardımıyla almak istediğiniz ürünler sistemimizce kendi bünyemizde tedarik edilmiş olur. Daha sona siparişleriniz Los Angeles (Amerika) sevkiyat merkezimizin tedarik bölümüne getirilerek sizin adresinize göre kargo ücretlerinizin ne kadar tutacağı hesaplanır.

Hesaplanan kargo ücreti size bildirilir ve kabul ettiğiniz taktirde çalışma arkadaşlarımız sizden kargo ücretini aldıktan hemen 1 gün sonra kargo şirketine verilerek adresinize ulaşması sağlanır detaylı bilgi için https://www.amerikapaketim.com/.

Online alışveriş sitemiz Ebay.com gibi sitelerden beğendiğiniz herhangi bir ürünü siz karar verdikten sonra sitemiz içinde yer alan ebay’den al butonunu tıklamanız yeterlidir.

Açılan sayfada linki yapıştırarak ürünü tekrar açmış olacaksınız. Karar verdiğiniz ürünü seçtikten sonra kaç tane almanız gerektiği, renkleri, deseni ve özelliklerini de seçtikten sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme imkanları da oldukça fazla olan sitemizde dilerseniz kredi kartınızla peşin veya taksitle dilerseniz de havale veya eft aracılığıyla ödemenizi güvenle ve kolayca tamamlayabilirsiniz. Amerika’dan alışveriş yapmanın deneyimini yaşamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir