Avşa Adası’nda Gece Hayatı Nasıldır?

avşa adası otelleri

Avşa Adası Gece Hayatı Bakımından Renklidir

Avşa Adası gençler için de gece yaşamı açısından oldukça renklidir. Adada yer alan büyük diskolar adanın iç tarafında yer aldığından gürültüsü çevreye yayılmaz. Adaya Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda yerli turist geldiğinden, turizm sektörü günden güne gelişmektedir. İnsanların eğlenceden beklentilerinin artması nedeniyle adada yeni mekanlar açılmakta, olan yerlerin de kapasitesi arttırılmaya çalışılmaktadır. Sahilde yer alan Avşa adası otelleri altında barlar yer almaktadır.

 Gece Saat 02:00’ye Kadar Müzik

Avşa Adası’nda barlar sokağı ve diskolar mevkii gençlerin uğrak yeri olmuştur. Barlar sokağı, iskelenin sağında yer alan ve sahil boyunca uzayan bir sokaktır. Bu sokakta yer alan Avşa adası apart ve otellerinin altında çoğunlukla bar bulunmaktadır. Özellikle gece hayatı yaşamak için gençler haftasonu Avşa’ya akın etmektedir. Gece hayatı 21:00-02:00 arası tüm hareketliliği ve çılgınlığıyla devam eder. Eğer sahilde yer alan otellerde konaklıyor iseniz gece saat 02:00’ye kadar yüksek sesli müzik dinleyeceğinizi de bilmeniz gerekir.

Discolarda snack bar, sıcak ve soğuk içecek servisleri misafirlere sunulmaktadır. Bazı zamanlarda yerli sanatçıların konserleri de gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin en iyi şaraplarından birini tatmak istiyorsanız, gündüz sakin, gece hareketli bir yaşam için avşa adası gezilecek yerler arasında oldukça ekonomik ve tercih edilebilecek bir düzeydedir. Avşa Adası’nda deniz, kum, güneş, gece hayatı, sakinlik, dinginlik ve huzuru bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir