Cilt ve Vücut Deformasyonlarına Son

H100 Aşısı-Ameliyatsız Yanak İnceltme

Eskiden yalnızca ünlüler tarafından tercih edilen estetik işlemler, günümüzde her kesimin tercih ettiği uygulamalar arasında yerini almıştır. Olumsuz etkilerin ortadan kaldırılması amacı taşıyan estetik işlemlerimizi Op. Dr. Cahit Vural önderliğinde uyguluyoruz. Kliniğimizde istenmeyen yüz kalınlığından ve geniş yüz görünümünden kurtulmanız için ameliyatsız yanak inceltme yöntemini gerçekleştiriyoruz. Estetik ve beğeneceğiniz güzel bir görünüme kavuşmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Vücudunun tamamının estetik bir güzelliğe sahip olmasını isteyen ekibimiz, sektörün en güvenilir LİPOMATİK yöntemini uygulamaktadır. Yağ aldırma anlamına gelen bu yöntem ile bölgesel yağlarınız toparlanmaktadır. Bu sayede spor ya da diyet ile veremediğiniz inatçı yağlarınızdan kurtulacaksınız. Estetik cerrahi alanında en çok tercih edilen yağ aldırma için uzmanımıza güvenebilirsiniz.

Kliniğimizde özenle uyguladığımız H100 aşısı sonucunda olumlu tepkiler alıyoruz. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürüttüğümüz hizmetlerimizden sizlerde yararlanmak ve memnun hastalarımız arasına girmek istiyorsanız zaman kaybetmeden kliniğimizi arayın ve randevunuzu alın. Herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu işlem ile cildin nem dengesi korunarak sıkılaşması ve kırışıklıkların giderilmesi sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir