Cinsel Danışmanlık ve Çift Terapisi Hizmetleri

Bireylerin birbirleri ile kurmuş oldukları ilişkilerde birçok farklı sorunlar yaşanabilmektedir. Hem kendini hem de partnerini anlamaya çalışmayan kişiler, sorunların büyümesine neden olurlar. Bu sorunlar zamanla evliliklerin bitmesi gibi olumsuz sonuçlar vermektedir. 2017 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden hizmetlerini yürüten Yüksel Danışmanlık, Beylükdüzü ve tüm İstanbul geneline ulaştırdığı ÇİFT TERAPİSİ sonucunda evliliklerde yaşanan tüm sorunlara çözüm üretmektedir. Evliliklerde yaşadığınız sorunları artık dert etmeyin. Düzenli terapilerimiz ile kısa sürede beklediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Çiftler için en önemli dinamiklerin başında cinsellik gelmektedir. Psikolojik, sosyal ve fizyolojik koşulların cinsellik üzerinde büyük etkileri vardır. Özellikle toplumsal baskılara bağlı olarak kadınlarda vajinismus sorunu çok sık görülmektedir. Bu soruna bağlı olarak cinsel birliktelik yaşamakta zorluk çeken çiftler, sorun için profesyonel bir destek almadıkları zaman birbirilerinden uzaklaşabiliyorlar. Bu nedenle uzmanlarımızla görüşmenizi ve desteklerimiz hakkında bilgi almanızı öneriyoruz.

Vajinismus sorunu dışında erkeklerin de karşılaştığı sorunlar mevcuttur. Hem kadın hem de erkeklerin karşılaştığı cinsel sorunlar için cinsel terapi öneriyoruz. Gerekli eğitimleri almış ve alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimizden kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir