Döviz Piyasaları Ve Dolar Yorumları

iş fikirleri

Son zamanlarda döviz piyasaları oldukça hareketli görünüyor. Özellikle dolar her ne kadar son günlerde sabitlenmiş bir seyir çizse de sanki her  an ciddi değişiklikler yaşayabilecekmiş gibi duruyor.

Dolar yorum olarak bir çok kişinin ağzında sakız olmuş  durumda. Kimisi yükselecek 10 TL yi bulacak, kimisi ise bundan sonra yükselmez diyor. Ancak sonucun ne olacağını zaman gösterecek. Özellikle güven vermeyen piyasalar seçim sonrası gerçek yüzünü gösterecek. Seçim öncesi atmosferde doğal olarak ne olacağı kestirilemediği için bir çok ekonomist bazı yorumlar dışında herşeyin seçim sonrası belli olacağı konusunda hemfikir.

Tabi hal böyle olunca bu kararsızlık ortamı yaşam alanımızda ki her şeye nüfuz ediyor. Yediğimizden içtiğimize her türlü ihtiyacımız fiyat olarak bu durumdan etkileniyor. Son zamanlarda ki döviz piyasalarının uçuşa geçmesi bir çok alanda zamlara yol açtı ve vatandaşı ciddi zora soktu. Hatta bu yüzden bir çok kişinin ek iş hatta evde ek iş imkanlarını sorguladığını görüyoruz.

Mevcut durumda yeni iş fikirleri ortaya çıkmakta ancak bu vatandaş seviyesinde olmakta. Sermaye sahipleri ve girişimcilik olarak bu konuda pek bir hareket göremiyoruz. Tabi bu da son zamanlarda ki piyasa durumları sebebiyle. Umarız seçim sonrası piyasalar düzelişe geçer ve sermaye sahiplerine güven sunar. Böylece ekonomik rahatlığa kavuşur ve ülke olarak daha rahat adımlar atabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir