Ekonomik ve Profesyonel Hizmetler Kapsamında Çok Yönlü Ürünlere Sahip Olun

Değerlerine her zaman bağlı kalan Stil Elektronik, 1997 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için hizmetlerini sürdürmüştür. Gelişen teknoloji paralelinde dokunmatik panel üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir yönetici kadrosuna sahip olan firmamızın bünyesinde deneyimli personeller hizmet vermektedir. Personellerimizin touch panel ve tüm üretimlerimiz konusunda eğitim almasına önem gösteriyoruz. Bu sayede kaliteli ürünleri tasarlıyor ve çok yönlü işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Birçok farklı sektörde kullanılır hale gelen touch screen teknolojisini sizler için geliştiriyor ve hizmetlerinize sunuyoruz. Dokunmatik ekran özelliği sayesinde parmaklarınız ile komutları verebilir ve ekranı yönetebilirsiniz. Bu teknolojiyi tercih ederek işlerinizi daha kolay ve pratik bir şekilde bitirebilirsiniz. Tek bir işlemler raporlama sağlayan bu ürünümüz birçok sektörden talep görmektedir.

Farklı tasarımları ile dikkat çeken ürünlerimizden biri de membrane tuş takımı olmaktadır. Herhangi bir devrenin açılıp kapanmasını sağlayan bu ürünümüz ITO ya da PET üzerine basılmaktadır. Kullanıcıların tüm teknolojik aletlere komut gönderebilmesini sağlayan pratik bir aracı olan tuş takımlarına olan ilgi bir hayli artmıştır.