Film Ve Program İndirme Hizmetleri

film indir

Sitemizde vizyona girmiş filmleri türkçe dublaj veya anadilinde türkçe altyazısı seçeneği ile tek parça halinde izleme olanağını siz sinemaseverlere sunuyoruz. Sitemizde indirebileceğiniz çok sayıda yerli-yabancı film bulunmaktadır. Film indir işlemi tamamen ücretsiz olup, en iyi görüntü kalitesi olan 1080p seviyesinde bulunmaktadır.

1080p çözüürlüğü ifade etmektedir; ekranda 2 milyon civarında piksel bulunduğu anlamına gelir ki bu çok yüksek bir çözünürlük seviyesidir.

Full Program İndir

Sitemizden çok çeşitli programları indirme olanağını siz bilgisayar sevenlerine sunuyoruz. Bakım ve onarım programları, office programları, antivirüs ve güvenlik programları, veri kurtarma programları, driver programları, grafik-resim programları, lisans-crack programları, mac programları vb. çok farklı programları sitemizden full program indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Torrent Oyun

Sitemizde torrent oyunları tek parça halinde ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Sitemiz torrent oyun için güncel ve kaliteli oyunları bulabileceğiniz bir sitedir. Oyunlar pc, xbox, ps 3 veps 4  seçenekleri ile sınıflandırılarak, torrent oyun şekline siz değerli oyunseverlere sunulmuştur. Diyelim ki oynadığınız oyunu sevmediniz, aynı gün içinde başka bir oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz oyunları, programları ve film linklerini facebook, twitter üzerinden paylaşma olanağını sunuyoruz. Böylece sevdiklerinizin de güncel oyunları, programları takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir