Halı Örtüsü Modelleri & 3 Boyutlu Halı Örtüsü Çeşitleri

Üç Boyutlu Halı Örtüsü

Üç boyutlu halı örtüsü modelleri evinizin havasını değiştirecek ve yepyeni bir soluk kazandıracaktır. Dijital baskı yöntemiyle imal edilen halı örtüsü modelleri çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Farklı derinik ve yükseklik özellikleriyle 3d halı örtüsü modelleri uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır.

3d halı örtüsü modelleri gerçekçi bir görünüme sahiptir. Salon, yatak odası, oturma odası, mutfak ve çocuk odası gibi alanlar için çok uygundur. 3d modeller özel baskı makinesi ile hazırlanmaktadır. Kumaş ve baskı kaliteleri yüksek standartlara sahiptir.

Kaliteli ve Kolay Temizleme Özelliği

3d lastikli halı örtüleri kaliteli ve kolay temizleme özelliklerine sahiptir. Kumaş ve baskı kalitesi en iyi seviyededir. Yüzeyleri tüysüz olduğundan dolayı temizliği de çok kolaydır. Bu ürünler çamaşır makinesinde 30-40 derecede yıkanabilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı canlı renklere sahiptir. Dijital baskı ve kumaş kalitesine paralel olarak renklerin canlılığı ön plana çıkmaktadır. Tüm bu özellikler en iyi fiyat garantisi ile bizi tercih eden müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün siparişlerinizi online sitemiz üzerinden verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir