İlan Vermenin En Pratik Yolu

Daima yenilik ve değişim hareketliliği ile ücretsiz ilan ver hizmetlerini geliştiren ilanaver.com, ilan verme ve e – ticaret aracılığı ile alışveriş yapma sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır. Alanında uzmanlaşmış personelleri ile kaliteli hizmetler vermeyi amaçlayan sitemiz, müşteri odaklı çalışmaları ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır. Sizlerde bünyemize katılmak ve sitemizin sayısız avantajlarından yararlanmak istiyorsanız sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Hem bireysel hem de kurumsal üyelerimiz için profesyonel ilan ver seçenekleri sunuyoruz. Vasıta, Emlak, Alışveriş, İş Makineleri, Hayvanlar Âlemi, Kariyer, Sanayi, Firma ilanları gibi toplamda 9 ana kategori ve sayısız alt kategoride seçenekler sunuyoruz. Hem alıcıları hem de satıcıları aynı platformda bir araya getiren ilanaver.com, kaliteli hizmetleri ile sektörün öncüsü olmaya devam ediyor.

İhtiyaçlarınıza anında çözüm bulan sitemiz, ücretsiz ilan sitesi kapsamında e – ticaret hizmetlerinden de yararlanmanıza yardımcı oluyor. Sitemiz aracılığı ile ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Alışverişiniz için ödenecek tutarı güvenilir ödeme sistemlerimiz sayesinde içiniz rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz tutar, ilanaver.com sitemizin havuzunda bekletilir ve ürün size ulaşıp onay vermeden satıcıya ödenmez. Bu sayede hem alıcılarımızı hem de satıcılarımızı güven altına alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir