İnternette Güvenli Alışveriş

paykasa

Sanal kart teknolojisi her geçen gün kullanımını arttırmaya devam ediyor. Mevcut online internet teknolojileri arasında en güvenli, güncel ve altyapısı iyi durumda olan paykasa sayesinde sorunsuz bir şekilde alışveriş yapma şansını tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Özellikle dünyanın birçok noktasında hizmet veren Paykasa, özel olarak geliştirilmiş bir online alışveriş kartı teknolojisine dayanmaktadır. Paykasa sayesinde internet dünyasında hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ve karşı tarafa iletmeden  güvenli alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle kredi kartı işlevi görüp yalnızca sizin tarafınızdan kullanılabilinen ve istediğiniz zaman kapatıp bozdurabileceğiniz bu kartları çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Paykasa al işlemi sayesinde sanal kartınızı temin edebilir ve Cash Paykasa internet sayfamızın fiyat bölümünden istediğiniz miktarı kartınıza yükletebilirsiniz. Bu bakiye ile internetteki milyonlarca alışveriş sitesinden ödeme yapabilirsiniz. Tamamen güvenli altyapıyla gerçekleşen bu işlem sayesinde hem hırsızlıkların hem de kişisel bilgi ihlalinin önüne geçilmektedir.


Cash Paykasa olarak müşterilerimize 7/24 hizmet sunmakla birlikte hiçbir şekilde ek kesinti yapmamakta ve talep etmemekteyiz. Bakiyenizin artması ve kalanını kullanmayacak olmanız durumunda hiçbir ekstra ücret almadan paykasa bozdurma işlemi yapıyoruz. Paykasa bozdurma fiyatları euro kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu işlemi yapabilmek için Cash Paykasa ile paykasa almış olmanız yeterlidir ve tekrar bizimle iletişime geçerek para iadesi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir