Orident İle Gülümsemenin Tadına Varın

kaplama diş

Ağız ve diş sağlığı alanında yaşanan problemlerin arttığını ve uygun tedavilerin yapılamadığını düşünerek Ataşehir diş hizmetlerimize Orident kalitesi ile başladık. Gülüşünüzden memnun olmanızı engelleyen her türlü sorun için bizleri tercih edebilirsiniz. İşinde deneyim sahibi diş hekimlerimiz, büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalar sonucunda beklentilerinizi karşılayacak tedavilere imza atmaktadırlar.

Orident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde her türlü diş tedavi yöntemleri teknolojik gelişmeler ışığında uygulanmaktadır. Bunlardan biri olan implant diş tedavisinde de son teknolojik ekipmanları kullanıyoruz. Çene kemiğinde gerekli implant alanı açıldıktan sonra yapay diş kökü itina ile yerleştirilir. Yapay diş kökünün eklendiği yer ile uyum sağlaması için çeşitli tedaviler uygulanır ve gerçek diş görevi üstlenecek implant dişlere sahip olmanız sağlanır.

Uzun zamandır uyguladığımız yöntemlerden biri de Kaplama Diş uygulamalarıdır. Diş üzerinden yapılan aşındırmalar sonrasında gerekli ölçü alınır ve bu ölçüye uygun kaplama işlemi hijyenik laboratuvarımızda gerçekleştirilir. Kaplama sonrasında beyaz ve sağlıklı bir diş görünümüne sahip olabileceksiniz. Her konuda daima destek olan merkezimizde fiyat konusunda da siz değerli hastalarımıza kolaylıklar sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir