Poliüretan Dekorasyon

Son zamanların yeni trendi olan dekoratif evlerin vazgeçilmezi poliüretan ürünleri, duvarlarınız, çatılarınız, evinizin iç ve dış tasarımı için istediğiniz her şeyi sunmaya devam etmektedir. Eski model alçı veya ahşap yapılar yerine çok daha dayanıklı, su ve neme karşı özel dayanıklılığı olan poliüretan dekorasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Özellikle Dekorix bünyesinde profesyoneller tarafından üretilen özel tasarıma sahip ürünlerimizi kolaylıkla bulabilir, evinize ve isteğinize uygun şekilde yeniden ürün tasarlattırabilirsiniz. Birbirinden modern dış cephe modelleri sizin için uygun ebatlarda ve tasarımlarda üretilmektedir. 


Kullandığımız tasarımlarda poliüretan maddesi, söve süsleme ürünlerinin tamamında olmak üzere sizlere yapacağımız tasarımlarda kesinlikle pişman olmayacağınız şekilde üretilmektedir. Üretim yaptığımız ürünlerin tamamı poliüretan ürünleri olup, poliüretan kiriş modellerinde de Türkiye ortalamasının üstünde kalitede satış ve üretim imkanı sağlamaktayız.


Özellikle bütçenize en uygun fiyatlardan, kullanıcı dostu ve rustik tasarım harikası olan bu kirişleri tüm evlerde ve bina modellerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı renk ve ebatlarda üretim yapılabildiği gibi hem klasik hem de çağdaş, modern, Avrupai mekanlarınız için tasarlattırabilirsiniz. Ahşap görünümlü strafor kirişlerimiz gerçek ahşaplara oranla çok daha uygun, temiz ve dayanıklı yapılmakta olup fiyat olarak da bütçenize daha kolaylık sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir