Polure.com Ve Poliüretan Mertek Uygulamaları

Strafor esaslı ( poliüretan ) bir malzeme olan, çeşitli şekillerde kesitler halinde üretilen, üst yüzeyi dış hava şartlarına dayanıklı olmasını sağlayacak şekilde üretilen ve yapıştırma harçları kullanılarak kapı ve pencere kenarlarına yapıştırılan söveler hem estetik bir görsel oluşturur hem de ısı yalıtımı konusunda evinize katkı sağlar. Ahşap olarak üretilen kapı ve pencere kasası olarak da düşünebileceğimizsöve, ustalık gerektirerek uygulanması gereken bir işlemdir.

Dış ve iç kapı çerçevelerinin yanı sıra pencere çerçevesi olarak kullanabileceğiniz söve evinize görsel anlamda şıklık kazandırırken ekonomik olarak da bütçenize katkı sağlar. Geçmişte ahşap söveler çok tutulan poliüretan mertek modelleri iken günümüzde taş, mermer, beton söve modellerinin yanı sıra ekonomik olması ve estetik açıdan elinizi güçlendiren bir malzeme olması nedeniyle poliüretan söve modelleri de çok rağbet görmektedir.

Isı yalıtım sistemlerinin gelişmesine bağlı olarak ısı yalıtım özelliği güçlü olan malzemeler tercih edilmektedir. Şuraya tıklayarak inceleyebileceğiniz poliüretan söve modelleri de ısı yalıtım özellikleri sayesinde hem evinizde bulunan ısı yalıtım sistemine destek veren hem de estetik açıdan evinizi tamamlayan bir malzeme olarak size alternatif oluşturuyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir