Rakiplerinizi Geride Bırakmanızı Sağlayacak Atılımlar

iso 9001 belgesi

Önyargısız, bağımsız ve kaliteli hizmetler verme amacı ile kurulan ve amaçlarını kısa sürede gerçekleştirerek Türkiye’nin en güvenilir belgelendirme kuruluşu haline gelen Kaizen Sertifikasyon, çözüm ortaklığı kapsamında bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Tüketici taleplerinin sürekli değiştiği günümüzde ISO 9001 belgesi alarak kalite yönetim sistemi standartlarına uygun hizmetler verdiğinizi gösterebilirsiniz. Bu sayede Pazar payınızı da artırarak rekabette önemli bir atılım yapmış olursunuz.

Tıbbi cihaz üretimi ya da tedariki sağlayan kuruluşlar, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ve ilgili kurallara uyum sağlayan hizmetler verdiğini göstermek için ISO 13485 belgesi almaktadırlar. Bu belgenin alınmasının temel amacı, ISO 9001 temel standardına uygun olarak özel şartların yerine getirilmesinin sağlanmasıdır. Bu iki belgenin de temel amacı aynı olsa da, ISO 13485 belgesi yalnızca tıbbi cihaz üreticilerini ilgilendirmektedir.

İş yaşamının da önemli bir yer kapladığı günümüzde İş Sağlığı ve Güvenliği Standartları kapsamında OHSAS 18001 belgesi verilmektedir. Bu sayede iş kazası, meslek hastalıkları, yangın gibi çeşitli olumsuz durumlar önceden tahmin edilerek detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Bu sayede çalışanların güvenliği sağlanmış olup, güvenilir çalışma ortamları yaratılmaktadır.

Şirketlerin, tüketicilerin ve çalışanların çıkarlarını düşünen firmamız, her bir topluluğun memnun kalacağı çalışmaları sunmaktadır. Firmanızın faaliyet alanına göre almanız gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu konuda firmamıza başvurduğunuz zaman detaylı araştırmalar yapılarak doğru atılımlar gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir