Revoser Markamızın Kalitesine Güvenin

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artan teknik cihaz kullanımı, beraberinde teknik servis ekiplerine olan ihtiyacı artırmıştır. Özellikle Ankara projeksiyon servisi hizmetlerimize olan rağbetin artması ile bu alanda yaşanan eksikliği gidermeye karar verdik. Marka ya da model ayırt etmeden her türlü projeksiyon cihazlarının tamirini yapan ekibimiz, yeterli ve kaliteli yedek parçaları ile sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamız birçok alanda rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Epson servisi olarak Epson markalı cihazlarınızda yaşayacağınız her türlü aksaklıkta yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ücretsiz arıza tespiti yapan firmamız, tamir veya yedek parça gerektirmeyen durumlarda boş yere masraf etmenizin önüne geçmektedir. Bu konuya dikkat eden ve güvenilirliği ile kendini kanıtlayan nadir firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zaman ve para kaybınızı önlemek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini değerlendirerek her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde Epson yazıcı tamiri hizmeti de verilmektedir. Epson marka yazıcılarınızda yaşanan yazılım ve donanım sorunlarında firmamızı aramanız tamir ve bakım için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir