Steam’de Ücretsiz Oyun Fırsatları

ücretsiz steam oyunları

Dünya üzerinde oyun haberleri dendiğinde hemen aklımıza gelen bir platform olan Steam kullanıcılarını ara ara yaptığı kampanyalar ile mutlu etmektedir. Binlerce farklı ülkelerden insanın özellikle oyun severin biraraya gelerek hem çevrimiçi sohbet edebildikleri chat uygulaması ile birleştiren hem de çevrimiçi oyun indirme seçeneği sunan steam de dönem kampanyaları devam etmektedir.

Büyüme hacmini diğer piyasadaki rakiplerine oranla daha da genişleten ve bu anlamda kendi kategorsinde oyun sayısını artırarak geliştiren site yine yepyeni bir oyunu ücretsiz hale getirerek oyun severleri mutlu etmiştir. Piyasa fiyatı 29 Tl civarı olan pek çok gencin bütçesi sebebiyle erişip oynayamadığı ücretli olarak piyasada bulunan Supergiant Games tarafından geliştirilen Transistor isimli oyun steam üzerinden ücretsiz steam oyunları kategorisinde çoktan yerini almıştır.

Teknoloji haberleri takip edenleri de yakından ilgilendiren steam dünyasında daha da çeşitli kendi zevkinize göre oyunlar bulabilirsiniz. Kılıcın isminden gelen Transistor içerik olarak bilim kurgu sevenlere hitap etmektedir. Red isimli bir ana karakter ile oynanan bir bilim kurgu oyunudur.

Gizemli olarak görülen kılıç ile dolaşan karakterimiz Red Camerata isimli karşıt bir grubun gizemini çözmek, bu grubun faaliyetlerini / sırlarını öğrenmek için yolculuğa çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir