TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜNDE YENİ YÖNTEMLER

27 yıldır elektrik enerjisi sektöründe mühendislik hizmetleri veren Alteksan Mühendislik, deneyimli mühendisleri ve personelleri ile birçok alanda yardımcı olmaktadır. Potansiyel iki nokta arasındaki iş yapabilme kapasitesi anlamına gelen topraklama çalışmalarının aksatılmaması gerekmektedir.

Bunun bilincinde olan ekibimiz, tüm cihazları sıfır noktasına getirerek gerçek anlamda bir topraklamayı gerçekleştirmektedir. İnsanların hayatını risk altına alabilecek elektrikli araçların standartlar uygun olduğunun kontrol edilmesi anlamına gelen topraklama ölçümü işlemlerini uzman personellerimiz ile yerine getiriyoruz.

Bu kontrol aşamasında gerekli analizler yapılarak ölçümler değerlendirilmektedir. Değerlendirmeler sonrasında topraklama raporu hazırlanır. Mühendis unvanına sahip ve gerekli yetki belgelerini bulunduran ekibimiz ile teknik işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm sanayi ve üretim tesislerinde gerekli görülen kompanzasyon bakımı konusunda profesyonelleşen firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Enerjinin verimli kullanılması için bu işlemin aksatılmaması gerekmektedir. Bununla beraber korunma yöntemleri arasında sayılan paratoner çalışma prensibini uzman ellerde gerçekleştiriyor ve zıt elektron akışını sağlıyoruz. Bu sayede havada delinme meydana gelir ve yıldırımın toprağa iletilmesi sağlanır.

Trafo bakımı yapılması aşamasında da yetkinliği kazanmış mühendislerimiz ile başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Elektrik kaçakları ve sonrasında büyük faciaların önlenmesi için Alteksan markasını tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir