Tüm Veterinerlik İhtiyaçlarınıza Güvenilir Çözümler

Hayvan sevgisinin arttığı günümüzde evcil hayvanlarının yaşadıkları sağlık sorunlarını tedavi ettirmek isteyen hayvan severler güvenilir bir veterinerlik hizmetine ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı karşılamak amacı ile 2016 yılında faaliyetlerine hazırlanan Şişman çekmeköy veteriner Kliniğimiz, etkili bir tedavi programı ile sorunların kısa sürede çözümlenmesini sağlar. Bu süreçte daima yanınızda oluyoruz ve yapmanız gerekenleri detaylı olarak anlatıyoruz. Bilgi: sismanveterinerklinigi.com

Kendi beslediğiniz evcil hayvanlarınız dışında yaralanan sokak hayvanlarını da Şişman Veteriner Kliniği’ne getirebilirsiniz. Bu konuda son derece hassas olan kliniğimiz ataşehir veteriner hizmetleri kapsamında da sokak hayvanlarının tedavisini yapmaktadır. 7/24 hizmet alabileceğiniz destek hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve aklınıza takılan sorularla ilgili destek alabilirsiniz. Acil durumlarda kliniğimizin acil sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sektörün en kaliteli veterinerlik hizmetlerini sunan kliniğimizde hayvanlarınızın sağlık sorunları teşhis edilir ve uygun tedavi yöntemleri belirlenir. Bu sayede hayvanlarınızın sağlıklı bir hayat sürmesi sağlanır. Bununla beraber çekmeköy kısırlaştırma hizmeti de veren Şişman Veterinerlik Kliniği, hayvanlar için gerekli olan bu işlemi özenle yapmaktadır. Bunun gibi tüm veterinerlik işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.