Uzman Ekibimizle CE Sertifikası Sürecinde Yanınızdayız

Yükselen hizmet kalitesi ile CE Belgesi danışmanlık sektörünün yükselen yıldızı olan cebgelsi.com, 2002 yılında çıktığı bu yolculuğa başarılı bir şekilde devam etmektedir. Geçmişimizden edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile siz değerli danışanlarımıza bu sürecin nasıl ilerleyeceği konusunda yardımcı oluyoruz. Ürünlerin Avrupa direktiflerine uygunluğu gösteren CE işaretini alabilmeniz için istenen kriterlere göre işlemlerin yapılması gerekmektedir.

Belgelendirmek istediğiniz ürünlerin CE testlerinin doğru bir şekilde yapılması istenir. Bu konuda yardımcı olan danışmanlık firmamız, ürünlerin TURKAK Akreditasyonlu laboratuvarlarda test edilmesini sağlar. Bu işlem sonrasında CE teknik dosyanın hazırlanması gerekir. Alanında uzmanlaşan mühendislerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Nando onaylı olan kuruluşlar tarafından denetimlerin yapılmasından sonra belgelendirme aşamasına geçilir.Detaylı Bilgi için cebelgesi.com adresini ziyaret ediniz.

Son olarak CE sertifikası için denetimler ve teknik dosya incelenir. Eğer bu aşamada uygunsuzluklar tespit edilirse, bu uygunsuzlukların giderilmesi istenir. Uygunsuzluklar kapatıldıktan sonra sertifikalandırma işlemi yapılır. Zorlu bir süreç olan CE belgelendirme işlemlerinin kısa sürede ve doğru bir şekilde yapılması konusunda firmamıza ve uzmanlarımıza güvenebilirsiniz. Her türlü konuda bizleri arayabilir ve kafanızdaki soruların cevabını bulabilirsiniz.