Zorlu Tel’in Profesyonel Hizmetleri

Son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerini çeşitlendiren Zorlu Tel, müşteri memnuniyeti kapsamında faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamızın TEL çit sistemleri büyük ilgi görüyor. Birçok farklı alanda kullanım özelliğine sahip olan tel çitlerimizden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. 0,45 cm, 0,60 cm ve 0,90 cm ebatlarına sahip düzlemsel jiletli tellerimiz son derece uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Farklı alanlarda uygulanan PANEL çit hizmetlerimiz genelde duvar üstü olarak uygulanmaktadır. Estetik bir kullanım özelliğine sahip olan panel çitler, isteğe göre farklı bir alana taşınabilmektedir. Birçok farklı alanda kullanım avantajı sunan panel çitlerimiz ile güvenli bir alan oluşturabileceksiniz.

Firmamızın ilgi gören hizmetlerinden biri de ÇİM çit sistemidir. Güneş ışınlarına son derece dayanıklı olan ve bu özelliği ile dikkatleri üzerine çeken çim çitlerimiz Ultra Viyole katkılıdır. Kolay bir şekilde alev almayan çim çitler sık göz aralıklarına sahiptirler. Bursa’da faaliyetlerini sürdüren firmamızın İstanbul içi yaptığı keşifler ücretsizdir. Sizlerde firmamızın avantajlarından yararlanmak için bizlere iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.